na stronie dzięki której odkryjesz nowe rozwiązania w oparciu o energetyczne wsparcie dla Ciebie, Twojej rodziny, firmy i wszystkiego, co jest dla Ciebie istotne.
„Wszystko jest energią, wszystko. Dostrój się do częstotliwości tego czego pragniesz, a w nieunikniony sposób stanie się to Twoją rzeczywistością. Nie może być inaczej. To nie filozofia, to fizyka.”

SKORZYSTAJ Z NOWYCH MOŻLIWOŚCI JAKIE DAJE METODA OPARTA NA URZĄDZENIU QUANTEC

Dzięki terapii Quantec zobaczysz co możesz zmienieć w swoim życiu i spostrzeżesz jakie przekonania Cię ograniczają. Wiedz, że ZMIANA jest możliwa… ale wybór zawsze należy do Ciebie.

QUANTEC

Został stworzony w 2004r. przez Peter’a von Buengner’a w oparciu o najnowsze osiągnięcia fizyki kwantowej.
wpływa na biologię budynku przyspiesza realizację wytyczonych priorytetów ułatwia procesy nauczania poprawia relacje w związkach i w pracy wspiera nasze ciało i psychikę wspomaga firmy we wszelkich aspektach ich działania oczyszcza i uzdatnia wodę ułatwia ludziom ich ścieżki kariery pozytywnie wpływa na miejsce naszego snu korzystnie wpływa na rośliny i zwierzęta
jak działa?
Quantec za pomocą mechanizmów fizyki kwantowej odczytuje informacje o zakłóceniach biopola danej osoby, potrafi odnaleźć cały łańcuch uszkodzeń. Następnie umieszcza w polach morficznych nowe informacje, dzięki czemu umożliwia wytwarzanie przez organizm zdrowego, harmonijnego pola co pozwala na usunięcie symptomów. Terapia polega na wielokrotnym wysyłaniau harmonizujących impulsów przez całą dobę. Wówczas życie odzyskuje równowagę.
co daje?
Quantekiem można zharmonizować bardzo wiele zakłóceń. Jednak do tego, aby terapia szybko i skutecznie przyniosła efekty potrzebna jest świadoma współpraca klienta i jego chęć dokonania zmiany w swoim życiu. Uświadamiając sobie swoje blokady można je przekształcać na korzystne dla siebie wzorce. Quantec wpływa w zasadzie na wszystkie sfery naszego życia, ale należy pamiętać, że metoda ta wspomaga, a nie wyręcza.
dla kogo?
Terapie Quantec rekomendujemy przede wszystkim dla osób ceniących profilaktykę i holistyczne spojrzenie na nasze zdrowie, czy niekonwencjonalne rozwiązanie problemów życiowych. W każdym z przypadków zaleca się korzystanie z pomocy osób z profesjonalnym przygotowaniem medycznym i terapeutycznym.
vs medycyna
Medycyna akademicka nie potwierdza na razie skuteczności metody stosowanej przez Quantec, jego terapeutycznego znaczenia ani obszarów zastosowania. Przy czym prowadzone są już prace badawcze. Quantec to pierwsze urządzenie służące do instrumentalnej biokomunikacji, które klinika we Freiburgu uznała za warte, by stać się obiektem badań naukowych.

ZASTOSOWANIE QUANTECA

wspomaga firmy we wszelkich aspektach ich działania
ułatwia ludziom ich ścieżki kariery
oczyszcza i uzdatnia wodę
pozytywnie wpływa na miejsce naszego snu
przyspiesza realizację wytyczonych priorytetów
przyspiesza realizację wytyczonych priorytetów
poprawia relacje w związkach i w pracy
wspiera nasze ciało i psychikę
korzystnie wpływa na rośliny i zwierzęta
wpływa na biologię budynku

QUANTEC DLA BIZNESU


Bez względu na to, czy prowadzisz małą rzemieślniczą firmę, czy dużą spółkę - jest ona żywym organizmem. Przy pomocy Quanteka można ten „organizm” skanować i harmonizować istniejące problemy i zaburzenia. Uzyskane podczas skanowania informacje zostają porównane na komputerze z bazą danych. Wpis baz danych, do których dana firma wykazuje rezonans zostają oznaczone. Wybrany tak zestaw informacji pokazuje wyjątkowo obszernie co należy w firmie poprawić, aby funkcjonowała ona z sukcesem.

JEŚLI TWOJA FIRMA:


- ma problemy finansowe,
- jest zadłużona,
- występuje słaba efektywność pracy,
- brakuje pomysłów,
- zyski są za małe,
- czy jest problem z doborem pracowników

to jak najbardziej wsparcie energetyczne Quantekiem może uchronić Twoją firmę od nie lada kłopotów.
"Genialność tego urządzenia polega nie tylko na skutecznym przywracaniu równowagi energetycznej, ale także na zasięgu w jakim to działa, co zostało sprawdzone przez tysiące ludzi."

DO WYKONANIA ANALIZY POTRZEBUJEMY


Informacje prosimy przesłać na adres e-mail: quantecspace@o2.pl
1.
Zdjęcie sylwetki wykonane na jednorodnym tle
-najlepiej w domu-
2.
Imię, nazwisko, datę urodzenia oraz numer telefonu
3.
Opis problemu jaki chcą Państwo zharmonizować
CENA

Typowa terapia wspierająca ciało Quantekiem wynosi:

123 zł

na miesiąc od osoby

*cena zawiera 23% VAT

Ceny dla firm lub w innych przypadkach są do uzgodnienia

Nr konta

50 1020 5558 1111 1687 0810 0071

Cleantech Polska, Monika Erkens, NIP 6921701249

KONTAKT

Monika Erkens
t: 506 156 789
Marco Erkens (jez. niemiecki)
t: 512 044 561
Jesteśmy do państwa dyspozycji
pn-pt w godz. 9.00-16.00
REGULAMIN KORZYSTANIA Z NASZYCH USŁUG

- Oświadczam, iż znane są mi informacje dotyczące działania Quanteka.
- Zostałem poinformowany, że Quantec nie jest urządzeniem medycznym.
- Oświadczam, że biorę odpowiedzialność za podjęte decyzje poddania się działaniu Quantekiem i w związku z czym nie roszczę żadnych pretensji.
- Przesłanie zdjęcia z danymi osobowymi jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu i zezwolenie na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby analizy.

NASZE HISTORIE

Witam,

Nazywam się Monika Erkens, jestem absolwentką uniwersystetu im. A. Mickiewicza w Poznaniu, pedagogiem, a obecnie od kilku lat z powodzeniem prowadzę własną firmę. Od prawie 10 lat zajmuję się rozwojem osobistym, bo od zawsze wiedziałam, że to co mnie otacza nie jest tym na co wygląda. W mojej głowie zawsze rodziło się wiele pytań, a jak masz pytania to wszechświat podeśle Ci odpowiedzi i tak samo było w moim przypadku. Krok po kroku dzięki wspaniałym ludziom, ksiażkom, warsztatom jestem tam, gdzie jestem. W świecie nieograniczonych możliwości gdzie to ja kreuję swoją rzeczywistość poprzez dostęp do świadomości. Świadomość, energia, przestrzeń to kompomenty niezbędne do radosnego funkcjonowania na tej planecie,  niestety wyparliśmy je z naszego życia z przykrymi dla nas konsekwencjami. A jak by to było gdyby tylko nasz wybór przenosił nas do świata bez chorób, wojen i przeróżnych problemów? Dzięki wspaniałym wynalazcom mamy obecnie dostęp do nieprawdpopodobnych metod, przy czym mamy wiele osądów na ten temat. Ze mną było podobnie, gdy pierwszy raz przeczytałam informację o Quantecu z niedowierzaniem kiwałam głową. Musiało minąć kilka lat kiedy zadałam pytanie, a co by było gdyby faktycznie to urządzenie miało takie możliwości transformacji naszej rzeczywistości? Jak już do mnie dotarło, że faktycznie to jest możliwe zapragnęłam sprawdzić to sama. Jestem obecnie konsultantką Quantec i z wielką radością mogę oferować usługi wsparcia energetycznego za pomocą tego genialnego urządzenia. Muszę z przekonaniem stwierdzić, że Quantec i technologia, która za tym stoi to nasza przyszłość. Quntec bądź urządzenia mu podobne będą stały w każdym domu obok komputera. Przy czym nastąpi to wówczas kiedy nasza świadomość dorośnie i zrozumie, że To jest możliwe.

Serdecznie zapraszam  do kontaktu.